Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Csillag Musical Stúdióval?

Figyelt kérdés
Régebben tanultam zenét és egy kis színészetet is, de sajnos az élet úgy hozta, hogy az elmúlt években ez háttérbe szorult, viszont most szívesen foglalkoznék ezzel újra. Ha bárkinek van bármi tapasztalat/véleménye annak szívesen várom a kommentjeit, illetve más hasonló társulat ajánlások is jöhetnek még, lehetőleg Budapesten. (Ja, már felnőtt korcsoportba tartozom.)

2014. ápr. 25. 17:20
 1/1 anonim válasza:
Nem Budapest, de a színvonal szerintem a legjobb: Országos Musical Kurzus. Idén lesz a 9. tábor, neves felkészítő művészekkel, két órás gálakoncerttel a Vörösmarty Színházban. Elég komoly munka, de szerintem ilyet sehol máshol nem tapasztalsz :) Érdemes rákeresni!
2014. máj. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!