Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy tetszik ez a képem?...

Hogy tetszik ez a képem? (link alább, a kiegészítésben)

Figyelt kérdés
[link]

2014. ápr. 27. 18:02
 1/9 A kérdező kommentje:
A kulcsszavak onnan "jöttek", hogy egyik éjjel rémálmom volt, és reggel 5:00-kor ebből a rémálmomból felriadva alkottam.
2014. ápr. 27. 18:05
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó! Ez most kifejezetten tetszik. Lehetnének hangsúlyosabbak, egységesek a mintázatok, ha már ilyen egyszerű, totemszerű a felfogás. Több színt lustaságtól nem használsz, vagy ez szándékos? Mintha a múltkori Munch is ilyesmi lett volna.
2014. ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem tetszik, ilyet én is tudok csinálni. Volt egy rész a Mézga Aladáros űrhajós mesében, amiben ilyen kis emberkék mászkáltak valami lapos bolygón.
2014. ápr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyerekek, ne nézzétek meg a többi képet... még rosszabbak :D
2014. ápr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy ilyen megosztó a dolog.
2014. ápr. 27. 19:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Nahát ,nekem is a Mézgás 2D világi emberkék ugrottak be. Azok voltak ilyen elnagyoltan kettészelve . Jópofa mese volt.
2014. ápr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szubjektív dolog, de nekem nem tetszik. Bár valahogy érdekes.

Egy New York-i galériában tuti ki tudnád állítani. :)

2014. ápr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az üzire:

Esetleg kereshetsz egy kortárs vagy "primitív" művészettel foglalkozó galériát vagy aukciós házat, de azért ne éld bele magad. :) A New York-i galériát azért írtam, mert ott jobban ki vannak éhezve a minél újabb, szokatlanabb megoldásokra és stílusokra, mint pl. nálunk. (Bár sokak szerint túlzásba viszik, és a művészet helyett csak a meghökkentőt keresik.)

2014. ápr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem tetszik, szép 😄
2017. jan. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!