Valaki segítsen!?

Figyelt kérdés
Adna valaki 1-2 tanácsot, hogy miben, hogyan kéne még fejlődnöm a rajzolás terén . ma bróbáltam lemásolni egy képet de nagyon nem hasonlit a vegeredmeny az eredetire . Megnéznétek és elmondanátok, hogy mit gondoltok? Köszönöm. [link]

2014. máj. 14. 17:06
 1/6 A kérdező kommentje:
az eredeti kép ez [link]
2014. máj. 14. 17:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan vészes a helyzet :) Azt csak gyakorlással tudod megoldani. A formákat próbáld megfigyelni inkább, mert az árnyékolás úgy-ahogy rendben van, legalább nem maszatolsz :D Figyeld meg jobban a szem alakját, és csinálj méréseket. Én pl élőmodellnél is mindig a ceruzámmal távolról (a helyemről) összehasonlítom az arányait, hogy pl. az arca majdnem 2x olyan hosszú, mint széles, vagy hogy az orra majdnem olyan hosszú mint a homloka, vagy épp azt, hogy a szeme pont egy fél szemnyire van az orrától. Ezek nagyon fontosak, persze először az arc formáját kell megrajzolnod. Én utána ált. 3 egyenlő részre osztom, a szem, homlok, orr miatt.. és utána mindent ezekhez viszonyítok. Megpróbálok keresni erről neked képet, mert szerintem kicsit érthetetlenül fogalmaztam.. :DD
2014. máj. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ezt én fényképeztem, a mappámban találtam :P

[link]

[link]

Ezeken jól látszik az arc részekre bontása. Egyébként szerintem próbálj meg valami nehezebbet rajzolni, mert e egyáltalán nem lett gáz. úgy értem nem nehezebbet, hanem vmi élőt, valami híres embert pl, azzal rengeteget fejlődsz, és nem szabad elkeseredned, ha elsőre nem sikerül. Egyébként hány éves vagy? :D

2014. máj. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha másolni akarod, keress hasonló technikát. Igaz, hogy ez egy gépi rajz, de próbálkozhatnál a tussal, ecsettel. Látványosabb is lenne. És persze gyakorolj!
2014. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat , igyekszem minnél többet gyakorolni
2014. máj. 15. 14:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel, a legfontosabb az arányok mérése, attol lesz egyedi és felismerhető az arc
2014. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!