Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Nektek tetszenek az ilyen...

Nektek tetszenek az ilyen festmények?

Figyelt kérdés
[link]

#festmény #mondrian
2014. máj. 23. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
igen
2014. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Nekem alapvetően nem, de van ahova eltudom képzelni hogy jól néz ki.
2014. máj. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
53%
Festményként nem, de fal színeként, vagy ruhában igen.
2014. máj. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Nekem ez inkább dekor kategória.
2014. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%

festményként nekem se lakásba...

De tetszene unalmas házfalakon, tűzfalakon, vagy nagyobb felületeken a városban közintézményekben pl.


Sajátba vagy képként csak ha én pingálom... Úgy vagyok vele, hogy ilyet én is tudok, vagy más szép színűt. Ami festmény, az legyen élethű, amit nem sokan tudnak rajzolni vagy festeni...

2014. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%

Ezek nem festmények, csak mértani ábrák. Akárcsak Vasareli művei.

Lakásba nem tenném őket.

2014. máj. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Művészi értelemben nem tartom sokra, mert kevés hozzáadott értéket feltételezek. De ha egy sima mintázatú téglafal helyett tennének ilyet, vagy festenének rá a téglára, az megtörné az egyhangúságot, és emiatt oda jó lenne.
2014. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
pont azért érdekelt a válaszotok, mert éppen egy 3 képből álló komplektet akarok festeni ebben a stílusban.
2014. máj. 23. 20:28
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
Én valahogy sose értettem ezeket a dolgokat, mi ebben a művészet? Azt megértem, mikor valaki megfest egy emberi alakot igen aprólékosan, vagy egy tárgyat, tájat, de ezt valahogy sose sikerült.
2014. máj. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Aki nem érti, annak ajánlom nézzen utána Mondrian-nak korának az előzményeknek. Az absztrahálás azért alakult ki mert a fényképező gép át vette a festők addigi szerepét, vagyis élethű képet alkotott kevesebb idő alatt. Utána a képzőművészetben a benyomásokra és érzések átadására hajtottak.
2014. máj. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!