Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen érzéseket váltanak ki...

Milyen érzéseket váltanak ki bennetek ezek a képek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


És hogy tetszenek?



2014. jún. 12. 14:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

3. és 5. ötletes viszont a többi erőltetett és a modellnek is van még mit tanulnia...

Érzelmileg nem vált ki semmit...

2014. jún. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

A harmadik nagyon jó.

Az első kettőn a lányok tetszenek.

2014. jún. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek :)
2014. jún. 12. 15:51
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is túl direktek és nem elég természetesek stb..


A fotózás és művészet érdekes vita téma:)

Én úgy gondolom,hogy lehet művészet és nem a gomb megnyomása a lényeg,hanem a téma kiválasztása és előkészítése. A fotózás legnagyobb problémája inkább az,hogy csak azt tudja lefotózni ami létezik,az más kérdés,hogy úgy tudja-e lefotózni ahogy nem gondoljuk hogy létezik.

2014. jún. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
Átlagos képek... Szebbet szarok.
2014. jún. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Akkor mutasd már meg kedves utolsó, hogy milyet sz*rsz, komolyan kiváncsivá tettél.:D Vagy mutasd meg te milyen képeket csinálsz. :)
2014. jún. 12. 19:14
 27/28 anonim ***** válasza:

Túl mű.

1. kép: csinos lányka, néhány kósza szál, de amúgy rendezett frizura. Tiszta körmök. Divatos, tiszta ruha. És kissé koszos arc. Miért? Miért csak az? Mi történt? Nekem túl mesterkélt ez, túl "kényes" ezzel a tisztasággal.


2. kép tetszik, bár lehetett volna még játszani kicsit a photoshoppal, és esetleg a hajszálakat kiszedni a barna hajú lány szeméből.


3. Alapvetően ez király lenne, de még egy kis gyakorlás ráfér. A két kéz között a levegő, de a karkötős oldalon ott van még a teste. Kicsit el lett ez kapkodva.


4. A tiszta ruhás lány visszatért, nem ment haza, vett egy törölközőt, leterítette és azon depizik. Nem jó. Alapvetően jó lenne, de ahogy előttem is mondták már, ha csinálja, akkor merüljön el a mocsokban.


5. Ez tetszik, még a szobámba is kiraknám.


Összességében tehetségesnek, ügyesnek tartalak, leginkább a modellt (a túl tisztát! :D) tartom rossznak ezekhez a képekhez, ehhez a stílushoz.

2014. jún. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, utolsó válaszoló a részletes kritikát.:))
2014. jún. 13. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!