Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyenek az újabb rajzaim?

Milyenek az újabb rajzaim?

Figyelt kérdés

Régebben raktam ki rajzokat, arra jött hideg-meleg, és most szeretném az újabb rajzaimat is megmutatni, erre is jöhet mindenféle kritika! :)

1. [link] graffitinek készült, iskolai.

2. [link] otthoni, "csak úgy" :)

3. [link] ez is otthoni, ez már nem teljesen saját mert néztem közben egy lófejet(a kantárt viszont magamtól rajzoltam)

4. [link] 1 hónapos, kicsit furcsa lett, itt a ló formáját néztem(mert abban nem remekelek), és az alapján színeztem, és rajzoltam az embert" a felszerelést.



2014. jún. 18. 10:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
1 sö képbe látam valami jot is ! többi hát átlagos !
2014. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi, a spontán dolgok néha jobban mennek, mint a megszokott, kitanult stb..:) bár van még mit tanulni a lovakról is!
2014. jún. 18. 10:51
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

ha azt mondom rosszak, akkor lepontozol?:)


Különben láthatóan fejlődőképes vagy:)

2014. jún. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. jún. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
13-at töltöttem nemrég. Nem, nem pontozok le senkit, csak aki indokolatlanul írt negatív véleményt(vagyis alátámasztás nélkülit) Egyébként köszönöm!
2014. jún. 18. 12:10
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ember rajzolást még gyakorolnod kell, de 13 évesen ez egyáltalán nem rossz! A lovaid nagyon jók! Csak vigyázz az arányokra! Nagy ellenségeink az arányok...:)
2014. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és tudom az arányokkal mindig bajban vagyok.. :D A tanárom azt tanácsolta, konkrétan rajzoljam le egy jobb rajzosnak a munkáját, de ezt így nem szeretném... inkább magamtól, még akár kép segítségével is tanulom meg a térlátást.
2014. jún. 18. 13:20
 8/15 anonim ***** válasza:

Úgy gyakorolj, hogy vázlatolsz. Nem kész rajznak szánod, nem dolgozod ki az arcvonásokat, nem rajzolod meg a ruhát, satöbbi, csak arra figyelj, hogy minden a helyén legyen!

[link]

Figyeld meg a képet! :)

2014. jún. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi, lementem :)
2014. jún. 18. 15:10
 10/15 anonim ***** válasza:
a lovas képek nagyszerüek csak egy kicsit a ló lába.. öö szóval anatómiailag eggyel több izületet rajzoltál, de ez ennyi idősen belefér :)
2014. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!