Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Bajai Halfőző Fesztiválra...

Bajai Halfőző Fesztiválra megéri kimennem portrékat rajzolni?

Figyelt kérdés

Jönnének-e elegen hozzám mennyit keresnék. (csak egy alkalomról lenne szó)

Már tettem fel kérdést és itt is vannak a rajzaim.csak azt szeretném tudni h a Halfőzőn megérné-e?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__muveszete..



2014. jún. 19. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
+
2014. jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
??
2014. jún. 19. 22:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Megéri kimenni.? meg=+
2014. jún. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Prym ***** válasza:
attól függ a portrérajzolás hogy mennyi idő alatt készül el egy portré. ha viszonylag gyorsan, akkor simán kimehetsz ezzel a rajztudással, szerintem lesznek ott elegen :) hajrá! :)
2014. jún. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha reális árat kérsz érte és nem tart fél óránál tovább egy kép elkészítése, akkor lazán megéri. Szépek a rajzaid, én biztos megállnék egy képre. (Írj is, ha úgy alakul :))

Viszont arra vigyázz, hogy csak is hivatalos keretek között kellene ott ilyeneket csinálnod, számlát adni, stb. A halfőzőn mindig nagyon sok az árus és ellenőrizni is szeretik őket. Hiába csak "hobbi" és zsebpénzkeresés lenne, jobb okosan csinálni.

2014. jún. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel még várj egy kicsit, hiszen nem mindegy, hogy kép, vagy élő modell után rajzolsz. Élő modellről nehezebb, ráadásul több idő is. Hasonló szinten rajzolok, mint Te, talán egy picit jobban, de még én sem merek kiülni, hiszen ott sokkal nagyobb a tét, mint otthon.

Először is ott van ugye, amit már mondtam, hogy élő modellről nehezebb.

És itt van még pár zavaró tényező, amik még jobban megnehezítik az ember dolgát:

-hangzavar

-bámulnak

-sürget az idő

-tetszenie kell az alanynak

-nem ronthatod el

-nincs otthoni, nyugis környezet

-kényelmetlen széken ülsz

-széteshet a sátor/napernyő, erre mind figyelni kell

Ha ezekkel számolsz, vagy úgy érzed nem zavar, és menni fog, akkor nyugodtan megpróbálhatod! És még egy tanács: Azt a technikát alkalmazd, amit az utolsó előtti (öreg bácsi) rajzodnál. Mert az rohadt jó, és lendületes, nekem például ez az, amit erőltetnem kell, ezt a kevésbé kidolgozott stílust, önkéntelenül is elmegyek fotórealisztikus irányba, de ha te ezt meg tudod állni, akkor legyél büszke magadra :D

2014. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KazeKageE válasza:
Megérné de csak ha gyorsan rajzolod le :D!
2014. jún. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!