Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mondana valaki véleményt,...

Mondana valaki véleményt, kritikát a két rajzomról?

Figyelt kérdés

Nem tanultam soha a rajzolást úgy jobban, ezért nem igazán tudom, hogy hol van a hiba.

Tudna valaki segíteni, esetleg hogy mit javíthatnék még rajta?

Nagyon megköszönném:)


[link] élőben nem ilyen halvány, csak a képen a fény miatt ilyen


[link]



2014. júl. 5. 19:01
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Mindkettő gyönyörű :) talán az elsőben az rossz, hogy a szobrok és az a kerítés vagy mi ugyanolyan színű, így egybeolvad, de így is szép
2014. júl. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Úristen! Ha én ilyet tudnék rajzolni, tuti nem kérdeznék ilyet!!!! Az a hambi, Kib*szott jó lett! Grat! *-*
2014. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon ügyes vagy! foglalkozz ezzel, mert érdemes!
2014. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon király:)
2014. júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kerdezo!


Folytasd az alkotast es kepezd magad.


Udv R.

2014. júl. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát! :)

#3: érdekel, hogy ezzel foglalkozzak, viszont nem vagyok biztos benne, hogy teljes mértékben érdemes lenne-e, egyrészt hogy megérné-e másrészt pedig nem igazán tudom mit lehetne ezzel kezdeni, tudván hogy vannak nálam ezerszer tehetségesebbek, gondolok itt a rajziskolákra.

Utolsó: hogy tudnám képezni magam?:)

14L

2014. júl. 6. 07:59
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kerdezo!


Utolso vagyok.


1. Elsosorban tovabbi rajzolassal-kreativkodassal kepezheted magad

2. aztan tanarral (kiindulasnak a kozepiskolai rajztanarod tokeletes, aztan majd esetleg masik rajztanar, ha ugy hozza a sors, h komolyabban veszed magad)

3. figyeld, a tobbi rajzolo-festo hogy csinalja, lopj otleteket, technikakat (fuuu, nagyon sok klassz grafikai technika van, erdemes a szunidoben elkezdeni a kutatast es kiprobalast)

4. letezik am onkepzokor v egyesulet, meg konyvek. Hasznosak lehetnek. Irany a net, irany a konyvtar!


14 evesen senki meg nem mondja Neked, h 5-10-20 ev mulva mekkora sikered lesz a rajzolassal-festessel. Addig mindenkepp folytasd, amig oromet okoz Neked a kreativkodassal toltott ido. A tobbit meg majd latod, nem most kell dontened. Kreativkodni addig is jo hobbi, amig estetleg masbol kell megelj.


Ja, es nem tehetsegesek alkotasaival vannak tele a galeriak. Azokeval van tele, akik addig kuzdottek, amig ki nem allitottak a dolgaikat: a tehetseg szukseges, de nem elegseges feltetel. Amit eddig mutattal, az alapjan tehetseges vagy. Kitartonak kitarto vagy?


Udv R.

2014. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nehogy tovább folytasd! Már most is túl nagy konkurencia vagy :D!

Viccet félre téve, nagyon ügyes vagy, nem is nagyon tudok hibát találni a rajzodon( bár én sem tanultam különösebben sehol).

2014. júl. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8. vagyok. Esetleg annyi, hogy az első kép egét halványan, de kékkel megcsinálhatnád, a hamburger alját meg fejezd be (sötétítsd)
2014. júl. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves R. nem mondanám, hogy kitartó vagyok, nem csak rajzban, hanem semmilyen téren sem, viszont minden téren próbálok ezen javítani. Köszönöm szépen, igyekszem és próbálom megfogadni a tanácsokat! :)


#8: haha:D köszönöm és próbálom befejezni!

2014. júl. 6. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!