Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szabadúszó írók! Mennyi pénzt...

Szabadúszó írók! Mennyi pénzt kérhetek szavanként? (sürgős)

Figyelt kérdés

Találta egy álláshirdetést, szócikk írókat keresnek, és írják, hogy határozzam meg, a vállalt ára, 1000 szóra vetítve. (mivel a fizetés szószám alapján történik).

Fogalmam sincs, mennyit lehet ilyenkor kérni? Most "csöppentem" ebbe az egészbe. Én 10 ft/szóra gondoltam. Ez sok? Kevés?

Kérem adjon valaki valamilyen támpontot:)



2014. júl. 8. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen témakör? Általában utólag szoktak fizetni és ők mondanak árat
2014. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha segít, akkor én fordítóként 2500 ft / 1000 karakter (szóköz nélkül) kapom a fizum.


De a fordítónál adott, hogy mit kell lefordítania. az íróknál furcsa, hogy szintén mennyiségre kapják a pénzt. Minőség alapján kellene. Így viszont abban érdekeltek, hogy minél több sódert lökjenek.

2014. júl. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

Én is furcsálltam, de nincs megadva témakör. Csak annyi, hogy szócikk írókat keresnek, illetve írd le, mennyit kérsz szavanként. Több információval nem szolgál a hirdetés.

Akkor ezek szerint a 10Ft/szó sok? 5Ft/szó már "barátibb" kérés?

2014. júl. 9. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!