Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért gondolják az emberek,...

Miért gondolják az emberek, hogy a művészek hülyék/bolondok?

Figyelt kérdés
Ez mostanában nagyon foglalkoztat.

2014. júl. 15. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkiről ezt vallják,akik felmerik vállalni önmagukat,az a többség szemében=az őrülttel!
2014. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok művész valóban kicsit fura :) Pl: Salvador Dalí
2014. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Azért tartják őket őrültnek, mert valóban gyakran küzdenek mentális betegségekkel. Ezen kívül gyakori a homoszexualitás is a köreikben, amit sok helyen még mindig nem tolerálnak. Meg persze egyszerűen nem értik, feleslegesnek tartják a művészetüket.
2014. júl. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

- Csókolom, maga művész? Mert olyan fura..

- Mondja meg,ki a művész,akkor megmondom az vagyok-e vagy sem:)

2014. júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!


A kerdesednek -tapasztalatom szerint- nincs igazsagalapja.


Udv R.

2014. júl. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy "az emberek azt gondolják". Az egyik ember ezt gondolja, a másik meg azt. Nem beszélve a harmadikról. Hogy ő miket gondol, huhh, jobb ha azt nem is tudod.

No meg ugye a művészek is emberek. Ők nyilván nem gondolják bolondnak magukat, tehát máris bebizonyítottam,hogy nem minden ember gondolja azt, hogy a művészek bolondok.

Ha pedig egy művész őrültnek gondolja magát, akkor mindenképpen normális, hiszen egy őrült soha nem hiszi magáról, hogy őrült.

Azt hiszem már elég hülyeséget írtam, lehet hogy művész vagyok. Vagy bolond.

2014. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. Milyen művész?
2014. aug. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mindazok, akik ezt gondolják:

nem értik meg őket / művészetüket, többnyire azért, mert a felszínnel foglalkoznak, mit csinál, hogy öltözik stb, nem a művészeti alkotással

és/vagy irigyek, gonoszok, hülyék vagy bolondok

2014. aug. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én rajzolok és festek. Az emberek sokszor mondják hogy elvont vagyok es furcsa. Azert mondjak mert hiperaktiv vagyok es vannak hangulatingadozasaim, kimondom a velemenyem es keptelen vagyok magamban tartani azt ami bant vagy eppen azt amit erzek. Ha rajzolok akkor ugy erzem kizarom magam a kulvilagbol es egy olyan vilagba csoppenek ahol nincsenek gondok, egy alomvilagba es akarhanyszor csak leulok es rajzolok vagy festek, akkor ugy erzem minden percben azt ereznem amit olyankor, mert jo erzes. Viszont en is mindent tul gondolok, sokat gondolkozom mindenen, tavaly panikbetegsegem is volt amiert mindent tulgondoltam. A sajat gondolataimba merultem es sokszor jobban szeretek egyedul lenni es gondolkozni mert szuksegem van ra. Hulyeseg hogy a muveszek bolondok, maximum tulgondolnak mindent, erzelmesebbek, jobban kimutatjak azt amit ereznek. En nem neveznem magamat olyan nagy muvesznek, de szeretek elvont vilagot elni mert jobb mint egy olyan vilag, amiben mindent realistan lat az ember, bele is bolondulnek ha atlagos eletet kellene elnem amiben nem tortenik semmi erdekes.
2018. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!