Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ki hogyan élte meg a beat...

Ki hogyan élte meg a beat korszakot itt hazánkban? Milyen emlékeitek vannak a mozgalomról, a zenéről, a koncertekről?

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Jártunk a Műszaki Egyetem E épületébe Bergendy-re, a Bem rakpartra Mini-re, A Gerlóczy u-ba Apostolokra, A Közgazdasági Egyetemre Neoton -ra. Hetente koktélhajóra, össztáncra, és mindezt meg is tudtuk fizetni. 3 ft. volt egy kóla, 10 ft volt a vonat költség Vác-ról Bp.-re, a lányoknak nem kellett belépőt fizetni.
2014. júl. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó lehetett nektek. Komolyan mondom sajnálom, hogy én a nyolcvanas években születtem és nem élhettem át ezt a csodálatos időszakot. Az már más kérdés, hogy minden le volt szabályozva. Érdekes ez a fajta nosztalgia, ki hogyan élte meg. Vannak akik szidják, vannak kik szerették. Vagy a nosztalgia mondatja azt az emberekkel, hogy jó volt?
2014. júl. 22. 22:15
 3/3 anonim ***** válasza:
A fiúknak csak fehér ingben, és nyakkendőben lehetett belépni a klubokba. Ezt úgy cselezték ki, hogy fehér ingnyakat vettek fel az ingpulcsi fölé. Ha már bent voltak, senki sem szólt, hogy miben vannak. Mondjuk az Ifi Parkban ezt komolyabban vették.
2014. júl. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!