Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudnátok közös rajzi munkára...

Tudnátok közös rajzi munkára alkalmas oldalakat mondani?

Figyelt kérdés

Nem kifejezetten iScribble-ra, online együtt rajzolós oldalakra gondolok, hanem kifejezetten olyanra, ami rajzolós csapatok toborzására alkalmas.


Egy barátom a nap 24 óráját felhők felett tölti (képletesen persze :) ), és állandóan a varázsvilágáról beszél. Mindig csak a céljaira fókuszál, ezért az életéből kimaradnak a bulik, de még a jó baráti kapcsolatok is. Viszont tág érdeklődési körű, és elmondása szerint az iskolában 4,5 feletti az átlaga.


Néha egy kicsit már idegesítő is az áradozásaival és a naiv képzelgéseivel, de azért szeretnék neki segíteni. Rajzfilmkészítő szeretne lenne, de ő is és én is tudjuk, hogy egyedül nem fog sikerülni. Ezért megpróbálnék szerezni neki néhány embert, akit érdekelne a dolog, viszont nem tudom, hogyan vághatnék bele a toborzásba.


Köszönöm a válaszokat!


13/l


2014. aug. 12. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Pl. csomóan tartanak rajzos tumblr blogot. Deviantart?


De igazából ha profi grafikus akar lenni, az átlagával kitörölheti. A rajzos szakokon gyakorlati felvételi vizsga van, olyan mint egy kisebbfajta érettségi, kapsz egy csomó feladatot és ott helyben kell megoldani. Meg hát bemutatni az eddig készült munkákat.


Szóval külön rajzra járjon, ha lehet csoportba. Ott végigverik a feketeleves egy jó részén, és reális képet kap arról, hogy van-e érteme a felvételinek és ha igen, hova.


Mondjuk ha ő is 13 éves, akkor lehet hogy -úristen- csak 17-18 évesen kezd majd el bulizni. Az se a világ vége. Vagy egyáltalán nem is akar bulizni. Az is egészséges.

Én tudod mit csináltam 13 évesen? Sorozatot néztem, smutot írtam meg mangát rajzoltam. Attól hogy valaki el van varázsolva, még nem életképtelen.

2014. aug. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ és a tanácsokat! :) Javasolni fogom neki is! A külön rajz biztosan tetszeni fog neki! Egyébként ő 17 éves, úgyhogy szerintem akkor - ahogy te is írtad - egyáltalán nem akar bulizni.


Kicsit aggódom az elvarázsoltsága miatt, de ha úgy van ahogy mondod ("Attól hogy valaki el van varázsolva, még nem életképtelen."), akkor szerintem nem lesz vele probléma.

2014. aug. 14. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!