Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan tudok ilyen transzparen...

Hogyan tudok ilyen transzparenseket készíteni?

Figyelt kérdés

Igazából nagyon nem értek hozzá, de nem fogom várni, amíg mások készítenek egy olyat, amire szükségem van, hanem megpróbálnám magam megcsinálni. Esetleg van olyan program, amivel egy képet traszparenssé tudok tenni?

Mint ezeket:

[link]

[link]

[link]

[link]

Egyébként a Gangstából keresek "kicsi" Nicolast traszparensnek, ha valaki tud, akkor linkelne?



2014. aug. 17. 09:33
 1/1 anonim ***** válasza:

A téma kategóriája nem valami megfelelő, ez már a képszerkesztés műfaja.


Én Photoshoppal szoktam csinálni, habár én magam rajzolom meg, nem egy meglévőt vágok ki. De az is lehetséges. Ingyenes programként szóba jöhet a Gimp, az is képes rá, és egy kis szenvedés árán a Paint Tool Saiból is ki lehet csikarni.


16/l

2014. aug. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!