Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudnátok nekem musicalből...

Tudnátok nekem musicalből vagy filmből dalokat mondani?

Figyelt kérdés
Olyan kéne amit el tudok énekelni :) Szóval ami nem túl magas, meg az sem hátrány, ha magyarul van. Disney mesékből kerestem eddig, de nem találtam túl sok olyat, amit meg tudnék csinálni. Pl. Annieből meg ilyesmikből is énekeltem. 13/L

2014. szept. 2. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Magyart nem tudok, de a te korosztályodnak szerintem ezek valók:


Annie - Tomorrow, Maybe

Matilda - Naughty (most nagy "divat", és imádom!!!, Quiet)

Ruthless - Born to Entertain

Annie Warbucks - I Always Knew

Les Miserables - Castle on Cloud

2014. szept. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én inkább musicalt mondok. Pl: Dzsungel könyve, Elisabeth, Miss Saigon, Elfújta a szél, Padlás, Rómeó és Júlia, Szépség és a szörnyeteg
2014. szept. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért, én miket mondtam???? Azok is musicalek!


Direkt olyanokat akartam választani, ami gyerekeknek való, mert persze kiállhat egy 13 éves az Az már nem én lennék-kel, de nem valószínű, hogy az sikerülni fog úgy, mint Janza Katának... :)

2014. szept. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Amúgy az Annieből és a Nyomorultakból is énekeltem ezeket :)a többi meg nagyon cuki, köszi. Azért össze ne vesszetek :D ha jól gondolom második válaszoló úgy gondolta, hogy egész musicalt ;)És igen, azt el kell ismerni, hogy Janza Kata úgy énekel, ahogy én valószínű soha nem fogok tudni.
2014. szept. 2. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Szó sincs veszekedésről. :)

Dehogynem tudhatsz úgy énekelni, csak nem 13 évesen! Minden zsűri/tanár ki szokta emelni, hogy gyerek ne válasszon felnőtt dalt, mert nemcsak, hogy nem tudja úgy elénekelni, de nem is illik hozzá.


Amúgy imádom ám az Elisabeth-et, meg Mozartot, meg mindent, szóval nem erről van szó, csak tapasztalatból próbáltam a korosztályodnak jobban való dalt keresni. :)


Nekem a Naughty most az új "őrület", tuti azt ajánlanám neked. Van hozzá kis koreográfia is, meg minden. Nem is olyan nehéz, még én is el tudom énekelni, pedig az nagy szó. :D

2014. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Macskák: Karminca dal, Gimb gömb dala, Éjfél, Elvisz Trén dala, Micsel rumli dala

Hegedűs a háztetőn: Hagyomány, Ha én gazdag volnék, Bordal (To life)

Padlás: Fényév távolság, Nyitány, Finálé

2015. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A Matilda tényleg nagyon jó!
2017. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!