Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen könyvet ajánlanátok...

Milyen könyvet ajánlanátok egy kissé érzékeny és romantikus 30-as éveiben járó srácnak?

Figyelt kérdés
2014. szept. 14. 20:22
 1/3 Márciuska ***** válasza:
Hm, talán Rosamunde Pilcher könyveit? Esetleg Maeve Binchy-t? Egyikük sem túl csöpögős-giccses-nőies, mégis szép, érzékeny, romantikus. PL. Pilchertől Az ikrek jegyében, Otthon, Nyáridő, Ház a tengerparton. Binchy-től: A vérbükk, Az üvegtó, Dublini éjszakák, Esti iskola. Vagy Joanne Harris esetleg (Csokoládé, Partvidékiek, Szederbor). Klasszikusokból talán Anne Bronte: Wildfell asszonya, Charlotte Bronte: Az angoltanár, Elizabeth Gaskell: Észak és dél.
2014. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tartalmas válaszod.:) Az összes általad felsorolt műnek elolvastam a tartalmát, Az Angoltanár című könyvvel fogom kezdeni, mivel pont a napokban gondolkoztam rajta, hogy be kellene iratkoznom nyelvet tanulni, így hát ez most nekem telitalálat és persze a cselekménye is tetszik.

Egyébként szégyen szemre még csak most kezdem felfedezni a könyvek világát, most értem meg rá, ezért is van szükségem segítségre, de jobb később, mint soha.

Ezek szerint ezeket te mind olvastad, melyik a kedvenced közülük?:)

2014. szept. 18. 21:01
 3/3 Márciuska ***** válasza:
Az én kedvencem Rosamunde Pilchertől a Ház a tengerparton és Az ikrek jegyében. Rögtön utána jön az Esti iskola, azt is szeretem. És van még egy kedvenc, most jutott eszembe. Rosamunde Pilcher fia, Robin Pilcher írta, a címe Közöttünk az óceán.
2014. szept. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!