Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hé Te ott! Igen, Te! Mondanál...

Hé Te ott! Igen, Te! Mondanál őszinte véleményt/kritikát a rajzaimról? Képek a leírásban.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Pár hónapja kezdtem el komolyabban rajzolni. Embert egyáltalán nem tudok, inkább állatokat, főleg rókát szoktam rajzolni, mint láthatjátok.

Kritikákat várok, mit csináltam jól, rosszul, melyik kép tetszik, melyik nem, miért. Nem azt várom, hogy agyon dicsérjetek, én a valóságot akarom hallani. Szerintetek érdemes lenne komolyabban foglalkoznom a rajzolással? Van valamennyi érzékem hozzá, vagy hagyjam a francba?

köszi a válaszokat, előre is.:)

17/f

Ha valakit érdekel, a rajzokat pasztellceruzákkal készítettem.:)



2014. szept. 19. 20:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
Az első egész jó, a többi nem különösebben.
2014. szept. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
1. és 3. elég jó.
2014. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
58%
Nekem bejon, tehetseges vagy. Ne hagyd abba!
2014. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
100%

Valami nem tetszett az első két rajzban, de nem tudtam megfogalmazni, hogy mi az egészen addig, mig a 3-as képet nem láttam.

Jól rajzolsz, de még nagyon kezdetleges, és egy hiba van, amit minden rajzodnál-talán az utolsó képednél nem csináltad: túl "sokat" akarsz, nincs benne lélek.


Magyarul: nem "mozog" lélekben a kép. Nem inditja fel azt aki látja. Nem tudom jobban kifejezni, de a 3-as képednél abszolút lehet látni ezt. Ott lehet a legjobban megfogalmazni, hogy lélektelen.


Lehet, hogy nagyon akarsz, és ezért van ez? nem tudom.

2014. szept. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
100%

*Szerintetek érdemes lenne komolyabban foglalkoznom a rajzolással?


Maximum hobby szinten foglalkozz vele, mert ebből megélni nem fogsz.

2014. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! 4-es, koszonom az oszinte kritikat. Mindegyikben ott a lelek a szemet kiveve. Ott egett bennem a tuz, imadtam lerajzolni, foleg az utolsot, tehat ez az egy amiben nem ertek egyet. Talan a kep minosege nem adja vissza ezt. A szemet csak ugy rajzoltam, lelek nelkul, ezt jol latod.

Koszi megegyszer, varok meg eszreveteleket.

2014. szept. 19. 20:21
 7/63 anonim ***** válasza:
53%

Most biztosan sokan lepontoznak majd, de az objektív igazság az, hogy nem érdemes a rajzolással komolyan foglalkoznod. Aki igazán tehetséges (és ezáltal TALÁN elhelyezkedhet ebben a művészeti ágban), az egyrészről nem gondol egyet, és rajzolni kezd, hanem ösztönösen teszi, már kiskorától fogva; másrészt tíz-tizenegy évesen is klasszisokkal jobb nálad.

A linkelt rajzok technikailag értékelhetetlenek, pontosnak sem mondhatók. És akkor még nem is beszéltünk olyanokról, mint kreatív ötletek, egyéni látásmód, stílus.

Erre semmilyen módon sem tudsz építeni.

2014. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim válasza:
Szerintem nagyon szepek:)) *-* de jo lenne ha én igy tudnek rajzolni:D ügyes vagy:)))
2014. szept. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 A kérdező kommentje:

7-es. Elfogadom, ha így gondolod, és köszönöm, hogy őszinte voltál.

Az, hogy komolyan foglalkozni ezzel, nálam nem takarja azt, hogy ebből akarok megélni, mert nem.

A kreativitásról meg annyit, hogy ez van, nem szeretek túlbonyolítani semmit, ha megfog valami egy képben, ihletet ad, azt le akarom rajzolni, nem pontosan ugyanolyanra persze.

2014. szept. 19. 20:28
 10/63 A kérdező kommentje:
8. Köszi.:)
2014. szept. 19. 20:28
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!