Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen szintetizátort ajánlaná...

Milyen szintetizátort ajánlanátok, ami a lehetőleg jó legyen de megfizethető áron?

Figyelt kérdés
keresgéltem, de nem tudom hogy milyet vegyek, ami minőségi, de azért ne menjen rá minden pénzem, ezért kérem, hogyha tudtok ajánlatok/linkeljetek! :)

2014. okt. 5. 15:30
 1/4 A kérdező kommentje:
ja, és még egy kérdés, hogy lehet a szintetizátorokhoz fülhallgatót csatlakoztatni? mert eddig csak zongorával volt dolgom, de a szintetizátor pont ezért kellene, hogy tudjak úgy gyakorolni, hogy senkit se zavarjak vele, és akármikor!
2014. okt. 5. 15:33
 2/4 anonim válasza:

Szia!

nem írtad hogy Kb, árba mennyi lenne amit rá tudnál

költeni? igy nem tudni azt sem új vagy használt

ami szóba jöhet? Általában a szintetizátorokon van

füles kimenet,ugy hogy az megoldható!

2014. okt. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szia, köszi a választ! :) a kérdést úgy gondoltam, hogy ti mit gondoltok, mennyibe kerül a lehető legolcsóbb jobb fajta, minőségi szintetizátor! amennyibe kerül, az lesz a megcélzott ár! :) használtat nem igazán szeretnék, mert egy használt zongora vásárlásával egyszer már nagyon pórul jártam!
2014. okt. 6. 17:28
 4/4 anonim válasza:

A jobb fajták és újak 100 ezer felett!

Az hogy Yamaha, Rolamd, Korg, Stb. már izlés dolga is

legjobb ha van rá mód ki próbálod ezt is azt is

aztán ami inkább tetszik.

2014. okt. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!