Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek a versemről?

Mi a véleményetek a versemről?

Figyelt kérdés

Nem vagyok költő, és túlságosan tehetségesnek sem tartom magam a versírásban, szerencsére van más művészeti ág, amiben az vagyok. Ezért azt kérem tőletek, hogy nyíltan írjátok le a véleményeteket, egyáltalán lenne-e értelme tovább folytatnom? Az építő jellegű és a leépítő jellegű kritikát egyaránt megfogadom.


[link]


A vers személyes élményeim alapján íródott.



2014. nov. 17. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Elolvastam csak ment közben a funeral doom metal, ezért nem tudta rákoncentrálni.

Viszont nem akadtam ki, hogy gagyi és a címe is tetszik, így majd el fogom olvasni még párszor.

Elsőre jó.

2014. nov. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
No, kritikát azt nem tudok mondani sajnos, csak azt, hogy tetszett és szerintem tehetséges vagy és szívesen olvasok ilyeneket.
2014. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon szép vers! Nekem őszintén tetszik..

Én is szoktam verseket írni.. :D

2014. nov. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. nov. 18. 21:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Jobb, mint amire számítottam! Szerintem meg kéne próbálkoznod a szabadversek írásával. Ott kezdődik egy érettebb, önállóbb személyiség.
2014. nov. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem nem rossz (így laikus szemmel), de szerintem próbálkozz valami igazi művészettel, pl.: festéssel, rajzolással, zenéléssel, stb, nagyobb tered nyílna az élményeid átadásához, vagy mi a fene
2014. nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is!


Kedves utolsó!


Kis túlzással már amióta az eszemet tudom rajzolok, és volt idő mikor festettem is, bár már régóta nem fogtam ecsetet, jövő nyáron újra meg szeretném tenni. Szeretem a rajzaimmal kifejezni az érzéseimet, ez az én világom, de gondoltam bele kóstolok valami másba is.

2014. nov. 22. 19:23
 8/9 anonim válasza:
Jaja, ismerem a érzést, én is rajzolok (főleg absztraktot), de én a könyvírást próbáltam ki, csak rájöttem, hogy nem kellene erőltetnem ami nem megy, tehát maradt a rajz (bár mint ahogy írtam a vers nem tűnt olyan rossznak, csak én egy képbe vagy egy zeneszámba több mindent bele tudok látni mint a szavakba)
2014. nov. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én nem absztraktokat rajzolok, bár néha firkálgatok hasonló, nem tudom ez mennyire számít, azokat nem igazán tartom meg. Lehet meg kéne? :)

Kezdetben portékat készítettem, mert nagyon érdekelt az emberi arc, bár mondhatnám azt is, hogy egy bizonyos arc érdekelt. Aztán ebből kialakult valami más, keveredve a mitológiával és fantasy művészettel, amelyek igen sok eszközt adtak a kezembe, hogy a rajzaimat feltöltsem mögöttes tartalommal és az érzéseimet kifejező jelképekkel. De úgy vélem, hogy bármilyen témájú rajz kifejezhet érzéseket, hangulatokat, ezért is szeretek rajzolni, grafittal, szénnel, olajkrétával és most a pasztellel is újra dolgozni szeretnék. Tehát valamilyen szinten egyetértek veled.


A könyvírással én is megpróbálkoztam :) , de nagyon lassan haladtam vele, pedig a sztori meg van a fejembe. Arra gondoltam, hogy az első fejezetet megírom novellaként, aztán azt véleményeztetem, hogy érdemes-e foglalkoznom vele.

2014. nov. 23. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!