Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » 3 db rajzot kell bevinnem egy...

3 db rajzot kell bevinnem egy felvételire egy grafikát is szeretnék rajzolni de nem tudom hogy mit mi az ami tényleg jó?

Figyelt kérdés
Csak nincs ötletem hogy milyen rajzot vigyek ami megfogná őket.Mivel egy középiskolába szeretnék menni. Ahol grafikusnak,festőnek lehet jelentkezni.Nincs ötletem gondolkozok rajta hogy 2 db képet festek 1 grafikát meg rajzolok de nem tudom hogy milyen legyen az a grafika mi az a mi szép és látványos?

#grafika.festészet
2014. nov. 19. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
jársz valahová rajzszakkörbe, ott meg tudnád kérdezni a mestert? vagy a rajztanárod kérdezd meg
2014. nov. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A rajz tanáromat mindenféleképpen megfogom kérdezni..) De attól még kíváncsi vagyok hogy az emberek milyen rajzokat látnak szívesen.
2014. nov. 19. 11:43
 3/3 anonim ***** válasza:
az mindegy, hogy "az emberek mit szólnak hozzá".. ez szakmai kérdés, az tud segíteni, aki ért hozzá
2014. nov. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!