Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ki írta és hol találom az...

Ki írta és hol találom az alábbi jelenetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, még anno általános iskolában adtunk elő egy jelenetet, "Találmányaink" (vagy valami hasonló) címmel...

Nem igazán emlékszem már, hogy is került elő, meg akkor nem is igazán foglalkoztam vele még... Szerintem híresebb író műve lehet az eredeti szöveg, tehát remélem, valaki felismeri, mert a Google nem segített nekem.


A jelenet egy "termékbemutatón" játszódik, ahol egy csapat bemutatja az iskolai élethez "elengedhetetlen" fejlesztéseit, mint pl. kimosható ellenőrző, hogy a szülőknek ne kelljen a rossz jegyeket megmutatni.


Ennyi idő múltán idézni már nem tudok a szövegből, de a felütése valami olyasmi volt az egésznek, hogy "Nyakunkon az új évszázad; mit évszázad - az új évezred! Szeretnénk bemutatni a találmányainkat..."



2014. nov. 23. 23:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!