Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Nem tudom mit fessek \rajzolja...

Nem tudom mit fessek \rajzoljak! Ötletek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 6. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ami először eszedbe jut. Ha ügyes vagy bármit le tudsz rajzolni. Ha nem vagy ügyes, akkor is, csak nem lesz szép. Szóval hajrá, a legabszurdabb ötlet is ötlet, sőt az sokkal izgalmasabb!
2014. dec. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyakorolj anatómiát, az sosem árt. A neten van rengeteg referencia fotó modellekről (tudom, élő jobb, de ez elérhetőbb). A posespace.com tele van képekkel pl. Vagy csináld ugyan ezt portrékkal. [link]

Itt egy képe, Ralph Fiennes amúgy jó színész is. :D Én általában karakteres arcokat szoktam váklasztani, mert az nehezebb, mint a 12 egy tucat modell lánykák.

2014. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:) :D
2014. dec. 8. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!