Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek jó ötlet lenne...

Szerintetek jó ötlet lenne váltani?

Figyelt kérdés

Az Eötvös Lóránt Tudományegyetemre járok és fizikusnak tanulok. Ez az utolsó évem, de kezdem megunni és elveszteni a motivációmat. Viszont 11 éves korom óta rúd táncolok és kaptam egy állásajánlatot 3000Ft/óra kezdő fizetéssel. Férfiakat kéne szórakoztatnom, de csak tánccal, szexelni nem kell. Szeretném otthagyni az egyetemet és inkább ezzel foglalkozni.

20/L


2014. dec. 6. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ez a kérdés felvetődik benned, akkor nem tudom milyen fizikus lenne belőled,de ötvenévesen nem fogsz a rúdom táncolni!!!!!
2014. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bátorkodnék megkérdezni, hogy hány éves ez a képzés? Kettő?!?!? A kérdésedet, az ötletedet nem akarom minősíteni!
2014. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
100%

Ha már a kérdésed blőd, a válasz is legyen az! 20 évesen utolsó év az egyetemen?

Legalább lesz némi tudásod a gyorsulással, gravitációval kapcsolatban, ha a rúdról lekívánkoznál! Ez nagyon fontos lehet, mert ki tudod számolni a csigolyáidra ható erőket, még a becsapódás előtt.

Persze. elég gyorsan kell számolnod!

2014. dec. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3 éves a képzés
2014. dec. 6. 21:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Az álláslehetőség meg fog várni téged. Szerintem fejezd be az egyetemet, ez egy év már elmegy gyorsan, és lesz egy piacképes diplomád.


Szép dolog ez a rúdtáncos munka, viszont nem árt végiggondolni. Más az, ha egy teremben csinálod, és más az, ha a férfiaknak. Az egy dolog, hogy szexelni nem kell, ezt te tudod, de a férfiak, akiket szórakoztatsz, vajon mind fel fogják fogni? Vajon hányszor fogják a fejedhez vágni, hogy rib**c vagy? Folyamatos zaklatásra simán számíthatsz, és 3000 forint / óra ide vagy oda, azért nem csak a pénz számít. Táncolsz egyet, aztán egyedül hazamész? Hát, nem tudom. Táncolsz egyet, aztán taxival hazamész? Hát, akkor ennyit az aznap megkeresett pénzedről kb.


Gondold át ezt jól, és az egyetemet mindenképpen fejezd be. Más a hobbi táncolás, és más a pénzért férfiak szórakoztatása.

2014. dec. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lóránt????

mekkora kamu kérdés.

2014. dec. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!