Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Valaki aki érez magában egy...

Valaki aki érez magában egy kis kreatív szikrát, az tudna-e nekem írni egy verset vagy valami bemutató szöveget?

Figyelt kérdés

Biztos tudjátok de hamarosan itt van a Karácsony. Egy idő amikor a mind család, mind az osztály összegyűlik és ajándékot ad egymásnak.


Ez alkalommal úgy néz ki, hogy én a karácsonyi húzáson egy lány, nevén Emesét húztam ki. Beszélgetni nem szoktam vele, se azokkal akik ismerik. Ajándékot már találtam neki, az meg van.

Csak egy problémám van: Az osztály tagjai kikötötték azt, hogy mielőtt odaadjuk a másiknak az ajándékot, az előtt beszélnünk kell róla. Én szeretnék kedves lenni és ahogy a kérdésben leírtam egy rövid verset vagy valami bemutatót akartam írni. DE akkor jött a felismerés, hogy bennem nincs egy szemnyi kreativitás se, főleg az irodalom (írás) terén. Ezért fordulok hozzátok barátaim, hogy valamelyikőtök aki vállalkozna egy ilyen feladatra, az fabrikálhatna nekem egyet.



2014. dec. 17. 15:16
 1/2 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok azzal, hogy ti nem ismeritek. Ezért a verset úgy gondoltam, hogy az Emese, mint a név lehetne a témája.
2014. dec. 17. 15:20
 2/2 anonim ***** válasza:
2014. dec. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!