Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a címe/előadója a számnak?

Teelapo kérdése:

Mi a címe/előadója a számnak?

Figyelt kérdés
A '70-es évek közepén az első magnómon az első felvétel volt egy akciófilm-zene jellegű szám. Úgy kezdődik, hogy egy autóajtó csapódik, lépések, aztán egy férfihang azt mondja "oké", majd egy hosszú géppisztoly sorozat. Ekkor lép be a zene, ami olyan ritmusos, autós-üldözéshez illő.

2014. dec. 22. 11:13
 1/5 belapus ***** válasza:
Nekem a Boney M. együttes Ma Baker című száma ugrott be, de a videó megosztón így nem találtam meg.Lehet csak a lemezen volt rajta ?
2014. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hallottam valahol, de már nem emlékszem.
2014. dec. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
@belapus. Biztosan nem Boney M. Ez a szám régebbi néhány évvel. Pontosan tudom, mert '62-es születésű vagyok, és a Boney M középiskolás koromban robbant be '76-'78 körül. Ez a szám '72 körül volt meg a magnómon. De kösz a tippet.
2014. dec. 24. 11:14
 4/5 belapus ***** válasza:
2014. dec. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

@belapus ez az!!! és látszik, hogy torzít az emlékezet: az ajtócsapódás a lövés után van, nem előtte...a youtube-os megjegyzésekben is mindenki nosztalgiázik a számmal kapcsolatban.

belapus, óriási köszönet érte!!

2014. dec. 25. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!