Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Létezik olyan króm vagy ezüst...

Létezik olyan króm vagy ezüst színű festék, vagy spré, ami fára vagy papírra, vagy alapozásra felvíve olyan mint az igazi fém?

Figyelt kérdés

Mindenhol csak olyan metálos, csillogós festékeket kapni, amik túl mattok, nekem egybefüggő, fémes, tükröződő kellene, mint itt:

[link]



2015. jan. 3. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Egybefüggő, fémes, tükröződő felületet egybefüggő, tök sima felületre felvitt festékkel fogsz kapni. A jobb minőségű olajfestékekben nagyobb mennyiségben találsz pigmentet (a művészellátó bolti eladó megmondja, melyik a jobb minőség, ha az ár alapján nem lenne egyértelmű). Spray alakban a Pinty márkával vannak a legjobb tapasztalataim.


Ha tükröződő felületet akarsz létre hozni, fém fóliát kell használnod. A festék tapasztalataim alapján sose lesz foncsor minőségű.


Jó kreatívkodást.


Üdv R.

2015. jan. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


bocs, ez a jó link


szerintem ezen se fólia van...

2015. jan. 4. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Valóban, lehetséges, h nem fólia borítja a felszínét a tárgynak. Hanem mondjuk teljes egészében fémből van.


Hm?


R.

2015. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Dehogy, ez farönk, fából, írták, csak azt nem mi a festék neve.
2015. jan. 4. 16:47
 5/5 cintikebabby válasza:
[link] Ez pl? Én is ezt rendelem meg én a bútoraimat szeretném lefujni vele
2015. nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!