Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Verset írtam hogyan védhetem...

Rollyka5 kérdése:

Verset írtam hogyan védhetem meg és adhatom ki?

Figyelt kérdés
Anélkül hogy valaki lemásolná vagy lopna belőle?

2015. febr. 6. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

XDDDDDDDDDDDDD


Van egy általán rím a versedben?

Amúgy halottam hálivudi emberek már filmet akarnak készíteni erről a versről és minden zenész ügyvédje készen áll, hogy lecsapjon a papírocskádra

2015. febr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Ha felteszed bárhova a netre, publikálásnak számít. És lophatják is az egész világon. Védett, ha beküldöd irodalmi folyóiratoknak és az megjelenteti - névvel. Ha kötetnyi van, kiadót kell keresni, vagy magánkiadáson gondolkodni, akkor is védett.
2015. febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Másodiknak kőszönöm. Első szerintem érd el a 10 éves kort.
2015. febr. 7. 00:56
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Verseket nem szokás lopni.

2. Az internetes közzététel is publikálásnak számít, tehát védetté teszi a művet.

3. Keress kiadót, de a magánkiadókat hanyagold. Amelyik válogatás nélkül mindent megjelentet, annál inkább szégyen, mint dicsőség megjelenni.

2015. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!