Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ezen mennyire látszik hogy...

Ezen mennyire látszik hogy digitális?

Figyelt kérdés
[link]

2015. febr. 23. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon. Főleg a szeme, bőre, száj vonala. De nagyon jól sikerült.
2015. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2015. febr. 26. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a gyanúm, hogy alatta van a fénykép, és te csak összemázoltad. Mintha maradtak volna kihagyott foltok, amire nem raktál semmit/nem kented szét. És olyan részeket is látok, amik olyanok, mintha az eredeti fotó lenne meghajlítva, elkenve. Ez egész egy foltokból összerakott képnek akar tűnni, de néhol vannak olyan életszerűen eldolgozott részek, amik nagyon nem illenek az összképbe. Az orrát nem dolgoztad el annyira, hogy ne látsszanak az ecsetvonások végei, de a vízvonalán lévő apró kis göcsörtöket meg mind odabiggyesztetted, és kidolgoztad!? Nekem ez agy gyanús. Na meg az arcszőrzet. Néhol szét van kenődve, néhol meg a szőrszál szélei is kivehetőek.(mondom én ezt grafika szakosként)

Tudom, hogy le fogod tagadni, akkor is ha igazam van. Ha viszont nincs igazam, akkor őszintén bocsánat.

2015. febr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak lehet, hogy igaza van, főleg, mivel Paintben szerintem nincs értelme így rajzolni. Lehet, de semmi értelme. Aki így tud, az Corellel vagy Photoshoppal nyomja, nem sima Windows Paintben fogja House fejét rajzolgatni. Ott még ecsetek és szürők közt sem tudsz annyira válogatni, ergo a saját dolgodat nehezíted.
2015. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg csak elmaszatoltam. Csak kíváncsi voltam mennyire tűnik fel ^^
2015. márc. 7. 23:46
 6/6 anonim ***** válasza:
De akkor ezt a kérdésben sem ártott volna jelezni. Tudod, nem szép dolog ám úgy feltenni valamit, hogy azt sugallod, te csináltad, s várod itt az ajvékolást, majd mikor jön egy szakmabeli, akinek feltűnik a csalás, csak akkor helyesbítesz.
2015. márc. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!