Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Nagyon "gáz" ha így festek?

Nagyon "gáz" ha így festek?

Figyelt kérdés

Hobbi szinten festegetek- egész jól.

De van, hogy nincs ihletem, vagy csak szimplán megtetszik egy-egy devianton talált kép és nem bízva a saját képességeimben, a képet kinyomtatom, a főbb vonalakat átmásolom és később ezeket átalakítva alkotom mega saját képemet.


Nem egy az egyben másolok le mindent, és nem "kifestőszerűen" festem át/festek rá, csak egy pár vonalas alapként kezelem az "eredeti" művet.

Van, hogy mind a téma, mind a karakter teljesen más lesz, mint az eredetin.


Nem kereskedelmi céllal, csak magamnak, ill. barátaimnak festek. ( és természetesen, nem csak ezzel a módszerrel, hanem "normálisan" is)


Ezzel lehet fejlődni valamennyit?

Nagyon "kínos"? ( pl. az eredeti szerző feltüntetésével feltölthetem művészeti portálokra baj nélkül? - ez a maximum, amit csinálnék velük)

Van ennek így "művészeti értéke"?


2015. febr. 26. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz, amit akarsz! Szabad vagy! Ne izgulj! Élvezd!
2015. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben vagyok,de azért próbálok inkább saját fotók alapján dolgozni,csak ugye az a gond,hogy vannak amiket nem tudok lefotózni,mert nincsen rá lehetőségem.


Tisztán fejből meg nehezen megy.

Amit nem saját képről csinálok,azzal mindig gondban vagyok,mert nem tekinthető teljesen sajátnak.. :(

2015. febr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha fiatal vagy, nem gáz. Járj nyitott szemmel, nézegess albumokat, menj el kiállításokra, sőt, emberek közé. Én pl. rendszeresen szoktam azt csinálni, hogy leülök egy padra és nézem az embereket az utcán.
2015. márc. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

..és, ha 43 éves vagyok de kb. fél éve kezdtem el rajzolni,heti 1-2 rajz "sebességgel" akkor már gáz?


..vagy, ha 17 vagyok és rajzolok 10 éve minden nap órákat..akkor sem gáz?


:D:D

2015. márc. 11. 13:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor úgy mondom, hogy ha még kezdő vagy. De úgyis érted.
2015. márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!