Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek ezt meg lehetne...

Prym kérdése:

Szerintetek ezt meg lehetne csinálni akrilfestékkel?

Figyelt kérdés
van egy falap amire festenék,egy fehér alapot (falfesték), rá a fekete mintát (alkoholos filc vagy hígított akril), és erre szeretnék domború hatású "lefolyatást" csinálni. szerintetek a lefolyatást meg lehet csinálni akrilfestékkel vagy lepattogzik? vagy van valami ötletetek tippetek hogy mivel lenne optimális?

2015. márc. 2. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Hmm szerintem igen,bár én nem próbáltam ilyesmiket. Az akril elég jól tapad és rugalmas műanyagként szárad. Önmagában nem valami vastag és gyorsan szárad,de vannak száradást lassító és anyagvastagságot növelő adalékok/médiumok. Szóval szerintem lehet. Lehet magát a műanyag gyantás részt is venni,ami plextol néven fut. Lehet azzal kéne megcsinálni az alapot,bár nem tudom ,hogy mennyire tud folyni adalékokkal. Esetleg kérdezd meg valamelyik művészellátót.
2015. márc. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2015. márc. 3. 18:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Meg lehetne csinálni, de nem érdemes. A falapon a falfesték nem fog sokáig megmaradni. Nem arra találták ki. Akril alá gessot, fára való alapozót, ilyesmit használj. Azok tartósak.


Az alkoholos filc helyett pedig Neked valójában lakkfilcre van szükséged.


Üdv R.

2015. márc. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!