Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Most, hogy a Szépművészeti...

Most, hogy a Szépművészeti Múzeum 3 évre bezár, hova kerülnek a képek?

Figyelt kérdés
Ugye nem zárják be őket a pincébe? És az ilyen vándorkiállítások, mint például idén a Rembrandt volt hol lesznek? Nagyon szeretném tudni és rettenetesen hálás lennék ha valaki meg tudná mondani. Szilvi

2015. márc. 4. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:

A többi képtárba különböző részletei. Az ott dolgozó munkatársak nem szűnnek meg, csak addig más módon dolgoznak.

A híradásokat figyelemmel kísérve, megtalálhatod az aktuális időszaki kiállításokat is.

De azt tudomásul kell venni, ha egy ekkora tér kiesik, az valamennyire hiányozni fog.

2015. márc. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, majd igyekszem nézegetni a kiírásokat. Művészeti szakon vagyok és gondoltam nyár fele jó lenne benézni.Sok teknikát el lehet lesni és évi egy/két kiállítást úgyis ki kell értékelni,akkor meg már legyenek neves képek. Na meg ugye marha jól néznek ki. Kár, hogy pont most kell felújitani,így kicsit bonyolultabb lesz,de majd megoldom (és szerintem az épület eddig is tök jól nézett ki)...

Még egyszer köszönöm,

Szilvi

2015. márc. 7. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!