Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mennyi az esélye, hogy olyan...

Mennyi az esélye, hogy olyan verseket tudjak írni, amelyeket később tanítanak majd az iskolákban?

Figyelt kérdés
Mint például: Arany János balladáit.
2015. márc. 8. 18:09
 1/8 A kérdező kommentje:
(Ő a kedvenc költőm.)
2015. márc. 8. 18:10
 2/8 A kérdező kommentje:

"Mennyi az esélye, hogy olyan verseket tudjak majd írni, amelyeket később tanítanak az iskolákban?"


Így jobban hangzik.

2015. márc. 8. 18:12
 3/8 anonim ***** válasza:
15 százalék.
2015. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%. Irj verseket (csak nekem ne kelljen elolvasnom!!!!) oszt vagy tanitják, vagy nem:-)))
2015. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mindenkinek van esélye ha ir
2015. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés. Tízezer emberből, aki verseket ír, egy ha bekerül az iskolás tananyagba.
2015. márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amit valójában szeretnél az-az, hogy tanítsák a verseidet, ezáltal mindenki ismerjen, vagy az, hogy szeressék őket?

A kettő nem ugyan az!!

Azokat a verseket, amiket tanítanak csak kis körben szeretik meg a gyerekek-ifjúság, és felnőttként is megjegyzi hogy te vagy xy, igen ezt meg kellett tanulni.


A kötelező jellegű dolgok iránt nem viseltetnek szeretettel, megbecsüléssel.

Sokaknak pont olyan az irodalom mint pl nekem a matek. Én azt mondom, hogy hülye logaritmus, valaki azt mondja, hogy hülye Petőfi (utóbbit fájt leírni).


Inkább azzal az érzéssel írj, hogy te azt szeretnéd, hogy szeressék a műveidet! Ha később tanítani fogják, az megint külön megtiszteltetés Neked, de szerintem akkor a valódi varázsát elveszti :)

2015. márc. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ott a probléma, hogy kötelezőnek... utáltam verset tanulni, mert körülbelül annyira érdekeltek a témájukat tekintve, mint a tavalyi adóbevallás.


Ellenben ha egy számomra tetsző zenét párszor meghallgattam simán tudtam kívülről a szöveget elejétől a végéig...

Ennyit számít, hogy ha valami érdekli az embert az sokkal könnyebben meg is ragad benne, mint a kötelező dolgok. Itt a probléma az iskolával is, hadd döntse már el a fiatal, hogy neki tetszik vagy nem tetszik valami és hadd foglalkozzon azzal.

Valahogy nem hiszem, hogy azzal sokat fog elérni az életbe, hogy megtanultatnak vele egy verset amit rá két napra úgy is elfelejt, mert egyáltalán nem érdekli.

2015. márc. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!