Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szavalóversenyre fogok menni...

Szavalóversenyre fogok menni és meg van adva hogy a vers 3 percnél nem lehet hosszabb. Az enyém 03:30, nagy gond?

Figyelt kérdés
Az az egészben a baj,hogy a tanárnőm nem is készül fel velem,nem mondott verscimeket amik lehet,hogy tetszenének nekem,hanem csak igy hirtelen "most te mész szavalóversenyre".Egyik nap megkérdezte,hogy ki az irója és mi a cime,mert be kell jelentenie engem.Volt itthon egy szerelmes versem(full nyálas) és hrtelen csak az jutott eszembe,majd bejelentett,hogy azzal versel.De az az én bajom ,hogy (mint irtam)hosszabb 30 másodpercel.Az nagyon nagy gond?

2015. márc. 26. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Bajnak baj ez is, bár nem valószínű, hogy stopperrel mérnék. Talán nem fog feltűnni az időtúllépés.


De ennél is nagyobb baj, hogy a saját megítélésed szerint "nyálas". Miért rossz verssel akarsz indulni, miért nem valami jóval?

2015. márc. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szeretem ezt a verset,és ez egy olyan amiből szinte csak úgy árad a romantika,ezért neveztem nyálasnak :)
2015. márc. 27. 20:18
 3/3 anonim válasza:

nem baj!!:) de ha gondolod beszélj gyorsabban és úgy biztos lefaragsz az időből:)))

sok sikert, majd írd meg hogy hogy ment:)

am mi a vers cime?:3

2015. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!