Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ki a legrosszabb humorista?

Ki a legrosszabb humorista?

Figyelt kérdés
Légyszi küldjetek pár linket borzasztó humoristákról. Olyanokra gondolok, mint akik a csillag születikben léptek fel. Minél kínosabb, annál jobb!

2015. márc. 30. 02:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Rossz humorista?

Legfeljebb nem érted humorát.

2015. márc. 30. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ma nincs jó humorista, csak olyan, aki ökörködik.
2015. márc. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az első magára vette?

Na, ez például nem rossz. Szerintem....:)

2015. márc. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mivel Bajor Imre már nem él, ezért Galla Miklóst mondanám.


(Nem akarok kegyeletsértő lenni Bajor Imrével kapcsolatban, lehet, hogy más viccesnek találta, de mindenesetre színésznek szerintem nagyon nem volt jó.)

2015. márc. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

"Olyanokra gondolok, mint akik a csillag születikben léptek fel."



A legkínosabb dolog, amit valaha láttam, az az a fellépés volt, amikor a CSISZ selejtezőjében bemutatták az első "stand-upost", azt, aki úgy kezdte, hogy mit ne csináljunk egy randin. Az nem a legkínosabb humorista volt, hanem a legkínosabb DOLOG, amit életemben tapasztaltam. Gyakorlatilag én éreztem úgy, hogy elsüllyedek a székemben, pedig itthonról néztem. Utána még a két csajt is hiába próbálta megnevettetni egy faviccel. De mondom, nekem Galla is ilyen. Egyszerűen nem vicces. Nem lesz vicces attól, hogy állandóan ilyen művi hangsúlyozással beszél. Olyan, mintha valaki egyszer azt mondta volna neki, hogy ha egész életében így beszél, akkor majd mindenhol viccesnek fogják tartani. Nos, nem. Szerintem nagyon gagyi humora van.

2015. márc. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
No igen, pont arra a Csillag Születikes csávóra gondoltam, aki lenyúlt egy komplett Monty Python jelenetet a saját elképzeléseinek megfelelően implementálva. Förtelmesen kínos volt. Pontosan ilyenekkel akarom kínozni magam, csak nem találok sehol hasonlót :(
2015. márc. 30. 12:39
 7/17 anonim ***** válasza:

Akkor legyen közkívánatra Galla Mikós. De hogy egy csavart is vigyünk a dologba, legyen egy humorista-paródia Gallától:

https://www.youtube.com/watch?v=ylIyl-kQjTE


(Bár speciel nekem tetszik.)

2015. márc. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az a baj a Gallával, hogy profi. Valakinek tetszik, valakinek, nem de tény, hogy profi. Én kínos amatőr próbálkozásokra vagyok kíváncsi.
2015. márc. 30. 13:29
 9/17 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy ezeket sztem nem veszik videóra általában... én voltam Godot-ban Fiatal Félőrültek Fesztiválján (nem tudom, mostanában csinálnak-e, volt vagy 4 éve, hogy voltam... tulajdonképpen a Dumaszínház szervezte önjelölt standuposoknak), ott sztem általában az indulók fele az a típus, aki heccből nevez be, vagy azt hiszi, ő már standupos, ha el tud mondani egy viccet és beszúr 2 b...meget...

Láttam pl. olyat, aki elkezdett vmi sztorit mesélni, aztán könyörgött a közönségnek, hogy szavazzák le a színpadról, mert már magának volt kínos. Másik szereplő meg papírról olvasta az amúgy sem túl vicces poénjait.

2015. márc. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szóval Galla profi... hm, ez nagyon megnyugtató. Akkor professzionálisan űzi a nem-viccességet. Na mindegy. Tessék, itt van ez, a 26. perctől, szerintem ez is nagyon kínos:


https://www.youtube.com/watch?v=oZXn9AMAVxw

2015. ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!