Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mást nem bosszant, hogy a...

Mást nem bosszant, hogy a városokban vannak mindig programok, kultúrális, szórakoztató stb, vidékre pedig alig visznek vmit?

Figyelt kérdés
Én szeretnék különféle programokra elmenni, tárlatokat, előadásokat, kiállításokat, szabadtéri programokat stb nézni, de semmi nincs nálunk, 50-100km kellene folyton utazni, ha valamit meg akarok nézni, de ez hatalmas költség lenne.
2015. máj. 7. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megérné, elvinnék vidékre is...
2015. máj. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem nem, mert városi vagyok. Amúgy pont ezért költözik mindenki városokba. Vannak előnyei a vidéki életnek, de én a mai napig nem tudom megérteni, hogy mit lehet csinálni egy kis zempléni vagy alföldi faluban. Dögunalom, nincsenek programok, kitörési lehetőségek (tanulás, karrier stb), mindenki kibeszél mindenkit. Menekülnék, ha oda születtem volna. Másrészről viszont elképzelhetőnek tartom, hogy majd egyszer elköltözöm Bp.-ről vagy egy agglomerációs városba, vagy egy Balaton-menti kisebb városba. Azt meg tudnám szokni, ott mindig van élet. Vagy egy ilyen Veszprém nagyságú várost.
2015. máj. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
+1 az előzőnek.Én vidéken születtem és egy faluban nőttem fel de mihelyt tudtam ( egyetem) otthagytam csapot-papot és azt mondtam soha többé.Ma már csak 2-3 havonta megyünk le egy hétvégére barátnőmmel meglátogatni a szüleimet.Bőven elég ennyi.Vidéken az ilyesmi nem èri meg.Èrdemes vàrosba költözni.
2015. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Én szeretnék különféle programokra elmenni, tárlatokat, előadásokat, kiállításokat, szabadtéri programokat stb nézni"


Hidd el, ahogy felköltöznél egy nagyobb városba, pont le se sz..rnád ezeket. A második ilyen zsibvásár után tele lesz a tököd az egésszel.

2015. máj. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Félreértés van, nem ócsárolom a vidéki életet, sőt jobban szeretem, a természetet, a kirándulást, a csendet, Budapest belsejében vagy nagyvárosok központjába nem élnék, külső helyen, agglomerációban. Csak akkor pedig ingázni kellene folyton, éltem városba 7 évig, tudom sokat buszoztam, sok időt elvesz, autóval pedig megint nem túl kellemes araszolni, beparkolni stb.

De a lehetőségek többek az jó volt, most itt ahol élek tényleg semmi nincs.

2015. máj. 7. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Bp.-n speciel csomó zöldterület van, úgyhogy ha mondjuk Budán laksz, nem kell lemondanod a természetről. Agglomerációban is tök jó élni. És nem feltétlenül sok idő bejárni. De még ha az is, a lehetőségek kárpótolnak érte.
2015. máj. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!