Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek róla?

Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Amúgy is szeretek írni. Persze, nem vagyok profi, vagy ilyesmi. De néha jön egy jó sztori, és úgy érzem, le kell írnom. Így született az alábbi novellám, vagy novellaszerűségem is. Építő jellegű kritikákra lenne szükségem, olyanoktól, akik kicsit jártasabbak a témában. Esetleg akit érdekel a többi, az olvashatja a blogomat. Kicsinyes, meggondolatlan megjegyzésekkel nem foglalkozom.

[link]



2015. máj. 7. 19:01
 1/1 anonim válasza:
Alapjában véve aranyos kis történetnek találtam, viszont közel sem tökéletes, de gondolom ezt te is tudod. Vannak benne elgépelések, helyesírási hibák, egy-két szóismétlés, ezeket könnyen kiküszöbölheted, ha átolvasod az írásodat, miután végeztél. Az irka (ha egyre gondolunk) és a farmer korban nemigazán passzolnak össze. Keverednek a magyar és külföldi nevek. Vannak a szövegkörnyezetbe nem illő szavak (pl. kiakadtam), ezeket helyettesíteném valami mással. Szókincsed van, az látszik, ha sokat gyakorolsz, nem lesz ez rossz. Sok sikert a továbbiakban!
2015. júl. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!