Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Menjek el másik szini tanodába?

Menjek el másik szini tanodába?

Figyelt kérdés

(bocsánat, hogy ilyen bután fogalmaztam meg a kérdést, jobb ötletem nem volt)

16 éves vagyok, színésznő szeretnék lenni. Nem csak én gondolom úgy, hogy van tehetségem, hanem mások (köztük több színész) is ezt mondták nekem.

Pár éve kezdtem el hobbiból űzni a színészetet, és beleszerettem, de a hely, ahova jártam nem volt komoly; nem is az volt a célja. Így hát jelentkeztem egy szini tanodába, ahova felvettek, és most is oda járok. Ez lényegesen komolyabb mint az előző, sokat tanultam ott és a közösség kiváló, nagyon szeretem. Azonban úgy érzem, hogy még ez sem a legkomolyabb, mert ugyan van pl. beszédtechnika óránk, de csak alkalomadtán és énekünk, táncunk egyáltalán nincsen, ami pedig szerintem elég fontos lenne.

Kinéztem egy másik tanodát, ami sokkal komolyabbnak tűnik. 4 színészmesterség óra van, 1 akrobatika, 1 ének és 1 tánc minden héten, és megnéztem, rengeteg színész került ki onnan. A felviteli és elég nehéznek tűnik. Úgy érzem, ha oda járnék, jobban tudnék fejlődni, de sajnos az időpont keresztezi a mostani tanodám időpontját, és megszakad a szívem, ha arra gondolok, hogy el kellene mennem. Nem tudom, meg tudnám-e szeretni az új helyet is ennyire. Szerintetek elmenjek, vagy maradjak?



2015. júl. 9. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Egy kis stílust taníthatnának, mert ilyen nagy mellénnyel és beképzeltséggel értékes müvész nem nagyon leszel.. Reméljük Színmüvészeti talán elég lesz egy ilyen született tehetségnek, mint te vagy. :))
2015. júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Miért? Az igazat írtam le. Csak annyit mondtam, hogy jónak gondolom magam. Nem azt mondtam, hogy született tehetség vagyok, de eddig úgy tűnik, konyítok valamit a dologhoz.

Azért járok szini suliba, mert fejlődni szeretnék. Minél keményebben, jobban. Ha biztos lennék abban, hogy született tehetség vagyok, nem kérdeznék ilyesmit ;)

2015. júl. 9. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira komolyan gondolod, akkor ne tanodákat keress, hanem feküdj rá a magyarra és felvételiz a Színművészetire, és addig is magántanárt keress. (ének, beszédtechnika...)
2015. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

És hol gyakoroljam akkor a színészmesterséget?

Egyébként köszönöm a választ : )

2015. júl. 9. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!