Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Jó napot, sziasztok! A Szabó...

Jó napot, sziasztok! A Szabó Magdától az Abigél művéből szeretnék hosszú tartalmat?

Figyelt kérdés
Szóval arrol lenne szó, hogy nekem az Abigélbōl kéne egy hosszabb tartalom! Lehet az is hogy küldtök oldalakat de az is hogy leirjátok! Én már elolvastam a könyvet vagy 3-szor a filmet megnéztem vagy 5-ször a hangoskönyvet 1-szer meghallgadtam, de eddig nem jutottam 1-röl a 2-re. Az interneten már találtam több tartalmat de mind olyan kevés, előre is köszönöm mindenkinek!!
2015. júl. 26. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, akkor egy több oldalas összefoglalót kéne írnunk neked?

Az interneten talált összefoglalókat ki tudnád bővíteni te is, hiszen már sokszor olvastad, láttad, hallgattad a művet.

Ha pedig mindez mégsem történt meg, akkor üljél neki szépen, mert nem fogja megírni helyetted senki a házidat.

2015. júl. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Először is: nem a Szabó Magda, hanem Szabó Magda. Másodszor: ha ennyiszer olvastad, láttad, hallottad, ráadásul a neten van segítség is, amit csak ki kellene bővíteni, és még így sem megy, akkor vagy komoly problémád van, vagy csak egyszerűen lusta vagy. Szerintem az utóbbi.
2015. júl. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!