Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Derwent coloursoft vagy Faber...

Derwent coloursoft vagy Faber castell polychromos?

Figyelt kérdés
Sziasztok!!Milyen tapasztalatotok van a fent szereplő termékek közül? Nem tudom eldönteni hogy melyik a jobb ezért, a véleményetekre lennék kíváncsi.Valamint, mi a különbség a sima Faber castell színes ceruzák, és a Faber castell polychromos között? A válaszokat előre is köszönöm.

2015. aug. 8. 13:22
 1/3 DDraw válasza:
Szia! Én mindkettőt használom, mindegyik szuper ceruza. De amikor először használtam Polychromost az sokkolt :) iszonyat jól fed, nagyon gazdag színei vannak és nagyon könnyen lehet rétegezni és keverni a színeket. A Polychromos olaj alapú a Colorsoft pedig viasz, de nagyon jól keverhetőek egymással. A Colorsoft is nagyon puha ezért nem kell nagyon rányomnod a papírra, hogy fel tud vinni a színt, így sok réteget elbír a lap. Egy szó mint száz,ha megengedheted a Polychromost, mert jóval drágább,mindenképp próbáld ki, de a Colorsoftban sem fogsz csalódni. Az olcsóbb színeseket nem ismerem a Fabertól, de egy biztos, iskolai készlettel nem lehet profi rajzot készíteni....szerintem.... :)
2015. aug. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
És akvarell ceruzában is jobb a Faber Castell (a Faber Castell Albrecht Dürer készlet), mint a Derwent Inktense?
2016. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Inktense az nem akvarellceruza. Próbáld csak meg visszaoldani a megszáradt réteget vízzel :)
2016. júl. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!