Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ez tényleg ilyen hatással...

Ez tényleg ilyen hatással van? (cikk)

Figyelt kérdés
[link]

2015. aug. 29. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát fa fogadni kéne, én arra tippelnék, hogy a történet ebben a formában kamu, de lehet hogy tévedek.


Nincsenek LSD-tapasztalataim, de azt furcsállom, hogy az intenzív hatás csak órákkal a szer beszedése után kezdődik. Ez nagyon nem áll össze.

2015. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is ez furcsa volt :(
2015. aug. 29. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát amit olvastam az LSD-ről érdekes dolgokat képes művelni az emberekkel, de inkább jobb ha az ember csak olvas róla.
2015. aug. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

Nem hiszem, hogy valaki bedrogozva ilyen alaposan kidolgozott (még ha nem is profi) munkákat csinálna. Nézd csak meg az alábbit, ezen látszik, hogy azt se tudta, hol van (bár az eszközválasztás más volt):


[link]


A rajzok készültekor nyilván teljesen magától értetődőnek gondolta ezt a nagy összevisszaságot, de bekábulva még a legostobább ötletek is kész megvilágosodásnak hatnak :D

2015. aug. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

El kell olvasni a Sandoz gyógyszergyár egykori munatársának a könyvét aki feltalálta az LSD-t.

Ebbe nem a megszokott demagóg szövegek vannak hogy "jajajjj dorg ayatvilág"

Eleje kicsit unalmas viszont utána annnál érdekesebb!

"Albert Hofmann-LSD bajkevero csodagyerekem" a könyv címe.

2015. szept. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is LSD-ztem már és nekem hihető a sztori. "bedrogozva" lehet rajzolni, főleg ha alapból is szeret az ember. Mennyiség és ember függő. Na meg itt LSD-ről beszélünk és nem morfiumról. Aki azt se tudja mi az, hogy LSD előbb talán minimálisan nézzen utána.

Ja és tök jók a rajzok amúgy.

2015. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Biztos lehet jol rajzolni.

meg kiugrani a 6. emeletrol. szinten nagyon kreativ.

2016. jan. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!