Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » 27 évesen van értelme elkezden...

27 évesen van értelme elkezdenem énekelni tanulni?

Figyelt kérdés
Eddig kórusban énekeltem, több mint 10 évig, de magánéneket soha nem tanultam. Klasszikus éneket szeretnék tanulni.

2015. szept. 1. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Az mindig jó ötlet.
2015. szept. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sohasem késő. Még fiatal vagy, bármibe belekezdhetsz. :)
2015. szept. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy van, mindenképp jót tesz a léleknek is.

Én 30 fölött kezdtem el járni magántanárhoz, bár nincsenek konkrét terveim azon kívül, hogy gitározok egy ideje és magamat kísérem. Semmiképp ne úgy állj neki, hogy van-e értelme, mész-e valamire vele, hanem úgy, hogy jó móka. Az ötletek majd közben alakulnak ha bekerülsz zenészi körökbe.

2015. szept. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha örömet okoz (márpedig az éneklés örömet okoz), akkor mindig van értelme. Ha meg van kórusgyakorlatod is, akkor még csak amiatt sem kell aggódnod, hogy az igazán fogékony időszakodból kimaradt az éneklés.
2015. szept. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!