Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol lehet megvásárolni Sakk...

Hol lehet megvásárolni Sakk c. musical zenei CD-jét?

Figyelt kérdés

2015. szept. 4. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

A Magyar Színházban.

Most kezdték árulni, az október 24-25-i előadásokon.

2015. okt. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

„SAKK (CHESS) Budapest Live 2015” CD

A dupla CD ára: 4.800.- forint

A lemezt október 24-én és 25-én, 13.00 órakor kezdjük árusítani a Magyar Színház főbejáratánál található shopunkban (cím: 1077 Budapest, Hevesi Sándor tér 4.).

Akik nem tudnak ellátogatni október 24-én és 25-én a SAKK előadások valamelyikére a Pesti Magyar Színházba, azok számára jegyértékesítő partnerünknél, a Játékszín közönségszolgálatán (cím: 1066 Budapest, Jókai utca 21. hétköznapokon: 10.00-18.00 óráig) biztosítjuk a lehetőséget a CD beszerzésére.

Utánvétellel, valamint kiszállítással sajnos nem tudunk megrendeléseket fogadni.

A CD nem kerül kiskereskedelmi forgalomba, de viszonteladók megrendelését szívesen fogadjuk.

2015. okt. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én messze lakok Budapesttől, így nem tudom megvenni sajnos a CD-t. Ha valakinek megvan, írjon és segítsen! Köszi
2015. nov. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valaki rendelkezik a CD-kkel? Ha esetleg igen, és szívesen segítene nekem, az kérem írjon nekem privát üzenetet.
2016. júl. 7. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!