Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Harry Potter témában valami...

Harry Potter témában valami ötlet?

Figyelt kérdés
Hobbi szinten szoktam rajzolni, művészkedni, elég sokat rajzoltam Harry Potteres karaktereket. Most viszont kifogytam az ötletekből, úgyhogy jól jönne pár. :)

2015. okt. 6. 22:12
 1/8 anonim válasza:
Szia én nagyon szeretem a Harry Pottert és hogyan más ötlet mert ha más ötlet kené akkor tudom ajánlani narnia krónikái, merz azokat is szépen le lehet rajzolni
2015. okt. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a Narniát annyira nem csípem. De egy kedvenc HP-s szereplőt szívesen lerajzolnék. :)
2015. okt. 6. 22:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Rajzold le Rémszem Mordont!
2015. okt. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Clark Kent.. ***** válasza:
Rajzold le Harry gyerekeit felnőttként.
2015. okt. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Legendás állatok és megfigyelésük, Bogar Bard meséi, A kviddics évszázada.


Tele vannak olyan szeméylekkel, és álaltokkal, amiket érdemes megörökíteni.

2015. okt. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyűrűk Ura szereplők. Vagy még a Harry Potter helyszínek,címerek fontos tárgyak
2015. okt. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon szívesen rajzolnék olyan képet (ha tudnék szépet), ahol Harry a családjával van.Egyrészt a gyerekeivel,az "új" családjával, persze Ront és Hermionét is beleértve.Egy másik ötlet pedig, ami nekem nagyon tetszene, egy tekergős kép, vagy ahol Harry vagy csecsemőként Lily és James ölében, Lupin és Sirius, mondjuk a Godric's Hollow-i házuk udvarában, az nagyon szép lenne:)

Meg persze számtalan szereplő és helyszín van a Harry Potterben, elég nehéz kifogyni belőle:D

2015. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor Piton leteszi Narcissa-nak a megszeghetetlen esküt. (A könyves jelenetre gondolok)
2015. okt. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!