Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok a rajzomról...

Mit gondoltok a rajzomról (digitálisan készített)?

Figyelt kérdés

Először próbáltam ki a digitális rajzolást, és kíváncsi lennék a véleményetekre. Érdemes esetleg folytatnom, vagy hagyjam abba?

Ez az eredeti kép: [link]

Ez az, amit én csináltam: [link]

Tudom, hogy az árnyékolást kicsit elrontottam, de még nem nagyon éreztem rá, hogy hogyan kell. :)


2015. okt. 9. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Ha továbbra is csak másolsz, akkor hagyd abba!

Mellesleg, az árnyékolást nem "elrontottad", hanem gyakorlatilag elhagytad.

De nem rossz másolat, akár tehetséged is lehet. Viszont ennyiből ezt nem lehet megállapítani.

2015. okt. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy elsőre miért ne használhatnék fel valamilyen alapot...

Egyelőre tanulom, hogy hogyan kell.

Árnyékolás pedig igenis van, csak nagyon kevés, és az is rossz.

2015. okt. 9. 19:09
 3/8 piriiiii ***** válasza:
32%
Azt kérdezted, mit gondolunk a rajzodról, az első csak kifejtette a véleményét. Egyébként hasonlókat gondolok én is. Ha nekem lenne digitális módom rajzolni, bizonyára nem másolnék, legfeljebb élő alakról. Amúgy nem rossz, de hát Szimbát már megalkották egyszer.
2015. okt. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Kedves Kérdező!

"Nem értem, hogy elsőre miért ne használhatnék fel valamilyen alapot... " - Felhasználhatsz, akár ezredszer is.

A véleményem kérdezted, elmondtam.

Kár ezért puffogni.

2015. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt idő amikor én is digitálisan festettem ...a véleményem az hogy ne hagyd abba...lehet ezt még fokozni.
2015. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy kicsit furán fogalmaztam, ezért hangozhatott úgy, mintha ideges lennék a válasz miatt, vagy ilyesmi. A valóság azonban az, hogy csak kíváncsi voltam arra, hogy miért gondolod azt, hogy nem lehet felhasználni valamit a rajzhoz (bár az tény, hogy nem kérdésként tettem fel). Szóval ne gondoljátok azt, hogy nem értékelem azt is, ha rosszat mondtok, abból lehet a legjobban tanulni. :D Köszönöm a válaszokat. :)

Tudom, hogy már megalkották, de kíváncsi voltam, hogy tudok-e hasonlót csinálni.

Ha esetleg valakinek van valamilyen javaslata, hogy hogyan tudnám javítani, örömmel venném, ha leírná (főleg az árnyékolással kapcsolatban). :)

2015. okt. 9. 20:09
 7/8 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy kicsit furán fogalmaztam, ezért hangozhatott úgy, mintha ideges lennék a válasz miatt, vagy ilyesmi. "


Értékelem az önkritikádat!

Ez jó jel!


Ahogy írtam, a másolat jó - de másolni bárki tud, főleg digitálisan!

Akkor lehetne korrekt véleményt mondani, ha egy saját művet mutatnál.


Ha téged ez érdekel, akkor semmiképp ne hagyd abba!

2015. okt. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. :)
2015. okt. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!