Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » T. S. Eliot - Számbavett...

Mandy1408 kérdése:

T. S. Eliot - Számbavett csapások könyve. Létezik ez a könyv? Honnan lehetne beszerezni?

Figyelt kérdés
Dean R. Koontz könyveiben a fejezetek elején szokott lenni idézet T. S. Eliot Számbavett csapások c. könyvéből, de az író munkásságát tanulmányozva nem találtam ilyet.

#Dean R. Koontz #Számbavett csapások könyve
2015. okt. 14. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Te melyik könyvében láttad, hogy megnevezi a szerzőt? Én most kettőt néztem meg, de mindegyikben csak a cím szerepel az idézet alatt.
2015. okt. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy bár Dean R. Koontz több regényének mottójául "idéz" belőle, de ezeket is ő találta ki, a regényeinek a szoros részei.
2015. okt. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 El Zee válasza:
Létezik ez a könyv, csak (tudtommal) magyarul nem jelent meg. Koontz a szerzője, angolul meg tudod rendelni (2001-es kiadás), vagy le is lehet tölteni. "The book of counted sorrows" címmel keresd.
2017. aug. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!