Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Képregény kiadás Magyarországon?

Képregény kiadás Magyarországon?

Figyelt kérdés
Egy képregény megalkotásán gondolkodom már egy ideje, jelenleg a legnagyobb visszatartó erő, hogy nem egészen tudom, itthon milyen esélyekkel indulhatnék neki a kiadatásának. Van javasolt kiadó, vagy online lenne érdemes próbálkoznom? Hasznos weboldal a tájékozódáshoz? Személyes vélemények illetve tapasztalatok esetleg?

2015. okt. 24. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebben csak annyit tudok segíteni, hogy ha rajzolsz képregényt, nyithatsz blogot vagy regisztrálsz a deviantArt-on vagy akár a Behance-ra töltöd fel a munkáidat, hátha felfigyelnek. Itt Mo.-on nem tudom, mekkora esély van erre.

A Hetalia manga alkotója is webmangaként indította el a munkáit és felfigyeltek rá!


Én is rajzolok képregényt és kettő már fent van a honlapon, a harmadikat meg most rajzolom :D

2015. okt. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első


Elküldöd privátban a honlapod?


Kérdező


Csináld meg aztán tedd fel blogra.

2015. okt. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!