Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Találtam egy festményt ami...

Találtam egy festményt ami egy házat ábrázol a háttérben hegyekkel körülötte fenyőfákkal, úgy van aláírva hogy gaston, volt ilyen nevű híres festő vagy nem ér semmit a kép?

Figyelt kérdés
Az aláírás kis betűkkel van a t a többi betűnél nagyobb olyan mintha nagy T lenne.

2015. nov. 20. 17:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Bár lehet hogy a G betű is nagy, csak furán van írva.
2015. nov. 20. 17:19
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad a témát, az valami borzasztó szokványos giccsnek tűnik, amit valami műkedvelő festett, aki a keresztnevét írta csak rá a "műre". Ha szerencséd van, akkor még lehet neves festő is, csak nehéz lesz utánakeresni. Menj rá az artnet.com oldalra (van több nyelvű változata is), ahol felhozza, hogy milyen témában keresel és az artists menüben rákereshetsz a gaston-ra, persze feltételezve, hogy ez a családneve a festőnek. Ott aztán a megfelelő festőnél felhoz neked egy csomó űvet, ha azt éppen aukcionálták a közelmúltban.
2015. nov. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gaston La Touche

[link]


Nem tudom, mennyit érnek a festményei. (Feltételezve, hogy eredeti, és nem repró.)

2015. nov. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!