Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Pannoncolor porpasztell vélemény?

Pannoncolor porpasztell vélemény?

Figyelt kérdés
valaki használt már ilyet, van összehasonlítási alapja?

2015. dec. 22. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be, ha jól emlékszem meglehetősen egyenetlen minőségű.A másik gond,hogy mérete is fura,nagyon vastag,más gyártók tartójába nem tudod berakni.
2015. dec. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
színkeverés gyakorlására keresek valamit
2015. dec. 24. 14:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Én mondjuk ezt használom leginkább

[link]

MPA széria.

ilyesmit lehet vele (kb 30x40-es méret)

[link]



Elég puha és nem olajos, szerintem árához képest jól kezelhető, színe is talán nem olyan élénk. Egyik ismerősöm a faber castell feles krétáit szereti,de én nem próbáltam.

2015. dec. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

bocsánat:

a színe talán nem olyan élénk

2015. dec. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Viszont a rendes színkeveréshez festéket érdemes vanni. Leginkább akrit vagy temperát.

Ezekből a pannon is jó.

2015. dec. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én ceruzával akarok majd rajzolni. még vacilálok pasztell és színes(olaj) között
2015. dec. 25. 03:13
 7/10 A kérdező kommentje:

Erről van esetleg valakinek véleménye, tapasztalata? [link]



mi az, hogy száraz?

2015. dec. 25. 03:19
 8/10 anonim ***** válasza:

A pasztell sokkal jobban keverhető,mint a ceruza,mert utólag is kicsit el lehet dörzsölni,de függ a keménységétől. A cerkák jellemzően nem tudnak olyan puhák lenni,mint a kréták. Illetve van olajos és ez olajmentes.

[link]


"oil-free pastel leads"

2015. dec. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az a 36os készlet milyennek számít? mert szeretnék részletteljes rajzot csinálni
2015. dec. 25. 18:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó lenne,ha más is írna,de a meglátásom szerint ceruzából jobb a több,egyszerűen azért,mert nincs helyen annyi a színkeverésre, azaz nem hiszem,hogy két külön színnel ugyanoda tudsz húzni,de ennél nagobb készlettel nem indulnék.Esetleg amin érdemes filózni,hogy vannak direkt tájkép,portré stb.. színválogatások,vagy utólag veszel hozzá pár cerkát még,ha úgy érzed,hogy az a szín hiányzik.
2015. dec. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!