Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ha jó a hang színem akkor meg...

Ha jó a hang színem akkor meg lehet tanulni szépen énekelni?

Figyelt kérdés
A tanáraim is mind dicsérik milyen jó hangom van , és csomoszor elviszten ilyen rendezvenyre felolvasni valamit, rádios műsorokba így sulin belül...szerintetek ha jo hangom van akkor énekelni is meg tudnák tanulni szépen? Mivel szerintem minden ember szeret énekelni így énis imádok és sokszor ugy hallom magam mintha tényleg jol énekelnék, persze ezt gondolom csak én hallom így, bár soha se mertem senkinek megmutatni...szerintetek lehet belőlem valami? Vannak egyéni vagy akármilyen ének tanárok akik megtudnák mondani hogy érdemes e foglalkoznom a dologgal?

2015. dec. 30. 11:25
 1/1 anonim ***** válasza:

A kettő nem feltétlenül függ össze. Lehet szépen, tisztán beszélni, ösztönösen jól hangsúlyozni, de ha nincs hallásod, akkor énekelni nem tudsz.

Nyilván az énektanár erre van. De ha hobbi szinten foglalkoznál ezzel, nem értem, minek szakértői jóváhagyás. Ha meg profi módon foglalkoznál vele, akkor már nem ott kellene tartani, van-e értelme egyáltalán elkezdeni. Túlságosan kényelmes volna ekkora konkurencia mellett.

2015. dec. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!