Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek hol lesz a rock...

Szerintetek hol lesz a rock zene 20 év múlva?

Figyelt kérdés
Tudom , tudom , hogy van az a mondás :Amíg a föld kerek , mindig lesznek rockerek! , de a véleményeteket szeretném kikérni , hogy 20 év múlva is ebben a modern világban ugyanúgy fogják hallgatni pl a green day-t , a metallicát . Ne haragudjatok ezért a rossz kérdésért , csak még fiatal vagyok és nem tudom akkoriban hogy ítélték meg a rock zenét

2016. jan. 11. 15:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Fogják hallgatni. A Green Day legalább 25 éve nyomja, a Metallica 30, az AC/DC meg 40. :)))
2016. jan. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
20 év nem nagy idő igazából. Kb 20 éve vagyok rocker én magam is, 20 év múlva sem lesz másképp semmi szerintem.
2016. jan. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ezek a válaszok megnyugtattak :D mivel jó egy éve megszerettem ezt a zenét csak attól félek , hogy a sok tuc tuc zene ezt el fogja nyomni .
2016. jan. 11. 20:02
 4/23 anonim válasza:

Persze, hogy fogják. Gondolj csak a klasszikus zenékre (Mozart, stb..). Milyen régiek és mégis rengeteg ember szereti. Minden korszaknak megvan a maga ízlése mindenben. Csak az a baj, hogy minden korszak lenézi a másikat. Egyébként én utálom a mai zenéket, csak rockból hallgatok modernet (nem mintha másból hallgatnék bármit is :D) AC/DC a kedvenc bandám és a Green Day-t is szeretem illetve Ramones, Rammstein, Airbourne, Guns n' Roses, Sex Pistols stb... :)


16/F

2016. jan. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

A 90-es években is azt hittük, hogy az az akkori, rettentőmocskosul gyatra, kótogós tuctuc kiszorít mindent, aztán bármilyen fura, nem az lett, hanem elkezdtünk mi, nagy ellenzők is kattanni az Underworldre meg egyre inkább a Faithlessre is, hallgattunk Prodigyt, ha úgy hozta kedvünk, és rövidesen örömmel vettük tudomásul, hogy a hazai punk rock hivatalosan is hátrahagyja az amatőr színvonalat mint elsődleges ismertetőjegyet. Ma nagyon sokan hallgatnak stílusfüggetlenül zenét, persze több-kevesebb preferenciával, de főleg kedv alapján. Ha ez a tendencia folytatódik, a káosz Kánaánja köszön ránk, és nem tudunk többé zenéről beszélni, mert mindenki másképp hallgatja a saját válogatását. Jó, mindenki azért soha sem, de mély sajnálatomra visszaszorul az albumozás és egyre több esetben reménytelen lesz diszkográfiákat szerkeszteni egy-egy előadónak.


20 év múlva szerintem a rock is csak sokszínűbb lesz, talán a kelleténél több olyasféle "olcsó" elemmel, ami esetleg ma még valamilyen metál kelléktárában érzi a helyét igazán.

2016. jan. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
csak arra voltam kíváncsi , hogy már a 90-es , vagy ilyen 2000 körül is már elnyomta a rockot a tuc tuc zene ?
2016. jan. 12. 13:25
 7/23 Tom Benko ***** válasza:
Van, akit kielégít az ultraprimitív pöcörgés, nekik hadd maradjon. Aki meg ráérez a rockra/metálra, annak meg jusson az. Zenei stílusok esetén pár évtized jelentéktelen idő. Gondolj a jazzre, swingre, bluesra, stb...
2016. jan. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:

Hát valószínűleg átvesz pár dolgot a többi műfajtól (ahogy eddig is tette). Szerintem, ilyen irányba fog változni: https://www.youtube.com/watch?v=HpCHsO6cwx8

Persze maradnak majd olyanok is akik a régi rockot képviselik.

2016. jan. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

"Csak az a baj, hogy minden korszak lenézi a másikat."


"Egyébként én utálom a mai zenéket"


ó az irónia :D

2016. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Hát igen, attól még hogy tudom mi a probléma nem biztos hogy teszek is ellene :D Amúgy az ilyen elektronikus zenéken kívül egyik műfajjal sincs gondom. Na jó a mulatóst ki nem állhatom, de legalább azt igazi hangszeren játsszák.
2016. jan. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!