Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek az "István,...

Mi a véleményetek az "István, a király" 2015-ös rendezéséről, illetve szereposztásáról?

Figyelt kérdés

2016. jan. 16. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Harmatgyenge haloványrendezés...unalmas, nem jön át amit mondani akar.


A szereplők is, nem értem, miért kellett ezt így ahogy lett.


Nálam leginkább Beyoncé-Réka csapta ki a biztosítékot, semmilyen értelmezési réteget nem hagyott, csak díváskodott, szánalmas volt.


A Varga Miklőssal és a régiekkel egyetértek, jó hogy ők legalább benne vannak, de a női szereplők egytől egyig gyengén teljesítettek, Feke mint Koppány szintén kevés.


Kár volt, Alföldié volt az egyik idióta rendezés, amire alig emlékszik valaki, ez itt a másik.


Nem értem, pedig a Novák Péter tud rendezni, érti amúgy a dolgát, nem értem, itt miért nem tette, amit kellett.

2016. jan. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

És Novák már szerepelt is a rockoperában, nem is egyszer, de nem is csak kétszer; Torda szerepében

Igazán megrendezhette volna rendesen..

2016. jan. 24. 15:34
 3/9 anonim válasza:

Nekem Ildikó vonaglása nem tetszett, Gigivel és Dórával kibékültem. A jelmezek viszont nagyon hiányoztak.

Bill, Feró, Miki odavalók, Feke Palinak is örültem nagyon.

2016. aug. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Feke Pállal csak az a probléma, hogy nem Koppánynak való,

Elismerem, tehetséges. De nem Koppány.

2016. nov. 26. 11:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Én meg pont azt nem értem, hogy Fekét minek erőltetik az István, a királyban újra meg újra. Nagyon gyengusz a pali, ráadásul kiállása is nulla, egy dagadék.
2016. dec. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy helyette találhattak volna jobbat...
2016. dec. 5. 11:45
 7/9 csukika888 ***** válasza:
Egy nagy szar volt koncert színház volt vagy még annak is gyenge semit nem ért hiába volt királydombon nem volt külömbb a többitől Novák Péter gyenge redndzése volt sem olyan nem volt benn ami elkezttet vona az István a királyra inkább csak egy olcsó koncert színáz volt meg uncsi is
2017. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát nem volt a legjobb de az Alföldi féle borzalomnál fokkal jobb.De a legjobb a Csíksomlyói és az eredeti Királydombi.De Radics Gigi kiverte a biztosítékot
2017. okt. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálam a sorrend:


Társulatos

Királydombi

Csíksomlyói

az összes többi rendezés

és mindezek alatt

Novák rendezés

Alföldi rendezés.


Szereposztás a kérdezettben: harmatgyenge, a radicsgyigyi a leggázabb, az a nő érthetetlen, miért van annyira hájpolva, annyi a tudása, hogy jól tudja utánozni a Beyoncét. És kész.


A saját dalaiban nyávog, idegesítő erőtlen és gyenge a hangja, nézzétek a Sztárbansztárba is mit csinált, amikor más műfajokat kellett hozni, semmit nem tudott, egyszerűen nem elég a tudása.

Az pedig, hogy egy ősi magyar lány megszemélyesítését pillogó művésznős bijonszéként adta elő, is azt erősíti, hogy hozzáértés nem volt ott, ahol ezt a nőt rakták Rékának. Alföldi rendezése szintén feledhető volt, de ott legalább a Réka jól énekelt, ott Tompos Kátya volt.

A Feke pedig jól énekel, de Koppánynak harmatgyenge volt, nem az a karakter, mellényúlás volt szintn.

2017. okt. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!